پیش ثبت‌نام نمایشگاه الکامپ از دهم اردیبهشت آغاز می‌شود

پیش ثبت‌نام بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر (ایران الکامپ) که قرار است در تیرماه برگزار شود، از دهم اردیبهشت آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، برخلاف سال‌های گذشته که نمایشگاه الکامپ تهران در پاییز برگزار می‌شد امسال سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران، این نمایشگاه را در فصل تابستان برگزار خواهد کرد.

بیست و سومین نمایشگاه الکامپ در تاریخ ۳۰ تیرماه تا ۲ مردادماه برگزار خواهد شد و براین اساس پیش ثبت‌نام شرکت در این نمایشگاه از دهم اردیبهشت‌ماه سال جاری آغاز می‌شود.

مطابق با اعلام سازمان نظام صنفی رایانه‌ای روند ثبت‌نام مانند روال دو سال گذشته است و سه مرحله پیش ثبت‌نام، ثبت‌نام نهایی و جانمایی برای حضور شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات در این نمایشگاه در نظر گرفته‌شده است.

براین اساس متقاضیانی که زودتر اقدام به‌پیش ثبت‌نام کنند در اولویت ثبت‌نام قرار خواهند گرفت. این مرحله اطلاعات کافی در خصوص میزان تقاضا و مشارکت بدنه صنف از این دوره نمایشگاه الکامپ را در اختیار سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به‌عنوان برگزارکننده قرار می‌دهد و معیارها و سطح خواسته‌های شرکت‌کنندگان را برای این سازمان روشن می‌سازد. ازاین‌رو، سازمان نصر از فعالان این بخش خواسته تا در مهلت تعیین‌شده برای پیش ثبت‌نام نمایشگاه اقدام کنند تا با اتکا به این اطلاعات بتوان برای برگزاری نمایشگاهی سالم، شفاف و باکیفیت برنامه‌ریزی کرد.

متقاضیان حضور در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ از دهم اردیبهشت‌ماه می‌توانند، از طریق وب‌سایت Iran-elecomp.com اقدام به‌پیش ثبت‌نام کنند.

منبع : خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *